WUM: Rektor powołał komisję do wyjaśnienia nieprawidłowości w II Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii CSK UCK WUM

W związku z ujawnieniem nowych faktów dotyczących nieprawidłowości w II Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii CSK UCK WUM JM prof. Zbigniew Gaciong na podstawie paragrafu 12 ust.7 Statutu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w dniu 17 grudnia 2020 roku powołał w trybie natychmiastowym Rektorską Komisję ds. wyjaśnienia nieprawidłowości w II Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Zgodnie z rekomendacją Komisji z dnia 17 grudnia 2020 r. Rektor, do czasu wyjaśnienia sprawy, podjął decyzję o zwolnienia z obowiązku świadczenia pracy w WUM jednego z adiunktów z II Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii WUM.