Komunikat z posiedzenia Rady Uczelni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Rada Uczelni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego spotkała się w dniu 5 stycznia 2021 na nadzwyczajnym posiedzeniu w celu zapoznania się z konkluzjami raportu komisji rektorskiej, która przeanalizowała sytuację dotyczącą szczepień przeciwko COVID-19 prowadzonych w Centrum Medycznym WUM Sp. z o.o..

Po przedstawieniu podsumowania raportu komisji przez Jego Magnificencję Rektora WUM, a także sesji pytań i odpowiedzi, Rada podjęła decyzję o odroczeniu posiedzenia do dnia dogłębnego zapoznania się z treścią ww. raportu i jego załącznikami, jak również z konkluzjami innych pozostających w toku postępowań związanych z wyjaśnianiem sytuacji dotyczącej szczepień przeciwko COVID-19 oraz do czasu zapoznania się przez Radę ze stanowiskiem działających na WUM statutowych organizacji zrzeszających studentów i doktorantów współtworzących wspólnotę Uczelni.